UDDer; 18 Kasım 2014 tarihinde KALDER tarafından organize edilen 23. Kalite Kongresinde Uygunluk Değerlendirmesi oturumunu gerçekleştirecek.

Yönetim kalitesindeki güncel yaklaşımlara, sorunlara ve çözümlere ilişkinbilgileri paylaşmak ve refah düzeyi olduğu kadar sorunları da küreselleşen dünyamızda, Türkiye’nin hakettiği yeri almasına katkı sağlamak amacıyla KalDer tarafından her yıl düzenlenen Kalite Kongresi’nde bu yıl Uygunluk Değerlendirmesine yönelik bir oturum gerçekleştirilecek olup, söz konusu oturumda UDDer; tüketicinin güvenli ürün ve hizmetlere erişiminin sağlanmasına yönelik ülkemiz ve dünyada uygunluk değerlendirmesi sektöründeki gelişmeleri mercek altına alarak, yaşam kalitesinin artırılmasında “Test, Muayene ve Sertifikasyon” süreçlerinin önemini ilgili taraflarla paylaşacak, piyasa denetim ve gözetim verileri çerçevesinde ülkemizde ürün güvenliği konusunda mevcut durumu ortaya koyacaktır. Uygunluk Değerlendirmesi oturumuna UDDer ve TÜRKLAB sunumlarının yanı sıra, Uluslararası Muayene ve Sertifikalandırma Kuruluşları Konfederasyonu (CEOC) Yönetim Kurulu Başkanı Mr. Simo Hassi katılarak, “Ürün ve Hizmet Güvenliği: Test, Muayene ve Sertifikasyon Sektörünün Dünya Ticaretindeki Rolü/Yeri” konulu bir sunum gerçekleştirecektir.

Avrupa’nın alanında en büyük Kalite Kongresi olan KalDer KaliteKongreleri, 22 yıldır KalDer tarafından düzenlenmekte olup, her yıl Türk İş Dünyası’nın gündemini oluşturmakta, düzenlenen oturumlarda 100’e yakın yerli ve yabancı üst düzey yönetici bilgi birikimlerini, Türkiye ve çevreülkelerden gelen özel ve kamu sektörü temsilcilerine aktarmaktadır. Kongre konuşmacılarının %50’sine yakını Yönetim Kurulu Başkanı/CEO, Yönetim Kurulu Üyesi veya Genel Müdürler’den oluşurken, toplam sunumsüresi 25 ila 50 saati bulmaktadır. 3.000’i aşkın kişinin katıldığı Kalite Kongresi’nin katılımcı profili genelolarak orta ve üst düzey yöneticilerden oluşmaktadır.

Kongre ve ilgili oturuma katılmak üzere  http://www.kalitekongresi.org/ adresi ziyaret edilerek, detaylı bilgi alınabilir.

Post a comment

Your email address will not be published.

İlgili Duyurular