21 ve 22 Nisan 2015 tarihlerinde Uygunluk Değerlendirmesi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Selçuk Uçar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Nilgün Özdemir ve Sayın Nesrin Serin Onkardeşler,  Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Mehmet Işıklar, Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Burçin Yumrukçu, kamu kurumlarının üst düzey yetkilerine bir dizi nezaket ziyaretinde bulundu.

İlk ziyaret Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Sanayi Ürünleri ve Denetimi Genel Müdürü Sayın Muhsin Dere’ye gerçekleşti. Sonrasında sırasıyla, Türk Akreditasyon Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Yücel ve Genel Sekreteri Sayın H. İbrahim Çetin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürü Sayın Selami Merdin, Mesleki Yeterlilik Kurumu Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanı Mehmet Ordukaya, Gümrük Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetim Denetim Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mikail Kılıç ve Ekonomi Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü Sayın Mehmet Karabay makamlarında ziyaret edildi.

Yeni Dönem Yönetim Kurulumuzun yaptığı bu nezaket ziyaretlerinde, ziyaret edilen kamu kurumu ile ortaklaşa yapılabilecek çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunuldu, UDDer’in faaliyetleri ve görüşleri iletildi. Uygunluk Değerlendirmesi Derneği olarak misafirperveliklerinden dolayı tüm kamu kurumu üst düzey yetkililerine teşekkür ederiz.

Post a comment

Your email address will not be published.

İlgili Duyurular